Hakkımızda

Onex Courier Hakkında

Onex Courier Worldwide Logistics

Onex Worldwide Uluslararası Express Kurye ve Hava Kargo & Deniz Kargo taşımacılığı alanında 16 Yıldır faaliyet gösteren Türk menşeyli bir firmadır. Onex Worldwide Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu, Türkî Cumhuriyetler, Rusya, Amerika ve Afrika Kıtasında seçkin acente ve hizmet ortakları ile Hızlı, Ekonomik ve Güvenli bir ulaşım ağına sahiptir. Onex Worlwide çalışanları Uluslararası arenada hizmet verdiği müşterileri için hizmet ortakları ile tam bir işbirliği içinde Uluslararası Kurye ve Hava Kargo taşımacılığı alanlarında size özel çözümler üretmektedir.

Misyonumuz:

Paket ve dokümanların taşınması konusunda müşteri beklentilerini karşılamak ve aşmak, dağıtım ve lojistik konusunda güvenilir ve verimli çözümler sunarak müşterilerimiz için maxsimum değer yaratmaktır.

Vizyonumuz:

Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, yaptığımız işi sorgulamak ve daha ileri noktalara taşımak. Çalışanlarla birebir ilgilenmek ve insan kaynaklarına gereken önemi göstermek Bir ekip ruhu içinde hareket etmeyi ilke olarak benim semek, dürüstlüğü bir ilke olarak benimseyip. Yaşadığımız dünya için sorumluluk taşımak.